Teslimat Bilgileri


 

1. Kargo ve Sevkiyat Güvencesi Tüm siparişleriniz güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerinizin kutusu üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır.  
2.Sevkiyat Hızlı gönderi olarak belirtilen ürünler dışında eğer siparişiniz çalışma saatleri dışında gelirse siparişi takip eden ilk 3 (üç) çalışma gününde yüklenir. Ürünlerin tarafınıza kargolanabilmesi için ürünler ile ilgili gerekli ödeme işlemlerinin tarafınızca tamamlanmış olması gerekmektedir. 
3.Gizlilik Ürünlerinizi teslim aldığınızı takip etmemiz için teslimat sırasında sadece imzanız gerekmektedir. Eğer kargo geldiğinde adreste yoksanız sakın merak etmeyin. Kargonuzu almanız gereken yerin adresi kapınıza not olarak bırakılacaktır. Kargonuzu alamamanız durumunda, siparişiniz aşağı yukarı 1 (bir) hafta sonrasında tekrar tarafımıza geri kargolanacaktır. 
4.Teslimat ve Ücretlendirme Ürünlerinizi sipariş ettiğinizde sistem tarafından otomatik olarak aldğınız ürünün ve bulunduğunuz bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında sizlere  kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti sizden tahsil edilip kendi firmamızın anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile size ulaştırılacaktır. Belirdi dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti tarafımızca sunulabilmektedir. Bu uygulama sadece Türkiye içine geçerli olup Türkiye dışı ve KKTC ye gönderilen ürünlerde geçersiz kılınacak ve müşteriden yurtdışı ücretlendirme tarifesine göre fiyatlandırılması yapılacaktır, bu ücretlendirme için müşteri ile iletişim kurulup bilgi verilecektir.   

Şimdi Size Bir Telefon Kadar Yakınız.
Artık Mağaza Mağaza Gezmenize Gerek Yok!!!
Uzman Ekibimiz Sizin için  En Uygun Akıllı Telefonları
Tanıtarak İstediğiniz Ürünü dilediğiniz Yerde ve Saatte  Teslim Ediyor...

Kapsam İletişim
Ayrıcalığı İle Akıllı Telefon Sahibi Olmak
Artık Çok Kolay Kefilsiz, Kredi Kartsız, Peşinatsız 
48 Ay’a Kadar Taksitle Üstelik İlk Üç Ay Taksitinizde Bizden!!!

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız:
http://api.whatsapp.com/send?phone=905325897777

www.kapsamiletisim.com

T. Özal Bul. Kitapsan Karşısı
Ortaköy Çorbacısı Yanı
0 322 234 00 00
0 532 589 77 77
Adres Tarifi için Linke Tıklayın : 
https://goo.gl/N3fowi